Фустан – Поло (Крем)

(1 оценка од муштерија)

650 ден

Памучен поло фустан произведен во Македонија.

Исчисти

Опис

Прекрасен и екстремно удобен поло фустан. 
Идеално за топлите летни денови.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

100% памук

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

1 коментар за Фустан – Поло (Крем)

  1. Соња

    Имам ист тегет,комплетно удобно облечена за 1/2мин.Кога би можела веднаш би порачала од сите нијанси.Благодарам НАМА,до скоро слушање.Поздрав!

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This