Фустан – Поло (Цреша)

650 ден

Памучен поло фустан произведен во Македонија.

Исчисти

Опис

Прекрасен и екстремно удобен поло фустан.
Идеално за топлите летни денови.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

100% памук

ДРУГИ БОИ

Од фустанчето имаме и други бои (со сите големини) кои сеуште не се фотографирани, но може да нарачате по телефон 071 308 777. 

Ги имаме следните бои:
-Зелена
-Праска розе
-Бордо
-Бела
-Тегет

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This