35 %
Заштеда 515 ден

Гардеробер – Storage Wardrobe (Blue)

955 ден

Ултра практичен преносен гардеробер – организатор со заштитна прекривка.

На залиха

Опис

Исклучително практичен преносен гардеробер – организатор со кој конечко ќе си ја подредите облеката и предметите во собата, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Прекрасен лесен дизајн, може да го поставите каде и да посакате, а има и заштитна прекривка на патент со што дополнително може да ја заштитете облеката.

Едноставно кажано овој иновативен произод покрај што добро изгледа и лесно се вклопува во секоја просторија, е и најефтина солуција за чување и складирање на вашата облека и реквизити.

Лесно се склопува и расклопува.

Димензии:
Висна 175см
Должина 105 см
Ширина 45 см

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја што го прави идеално и за подарок.

Овој гардеробер е достапен во неколку прекрасни дезени и бои, а имаме и други модели со различни димензии, сите гардеробери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ГАРДЕРОБЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This