10 %
Заштеда 3335 ден

Летна Гарнитура – BACIAMI (сет 4)

33330 ден 29995 ден

Летна гарнитура од плетен ратан.

Опис

Гарнитура од пластичен плетен ратан – Baciami

Сетот се состои од:
-Двосед
-Фотелји x 2
-Маса

Димензии:
Маса: Ширина 52 x 88 см, Висина 48 см
Фотелја: Висина на седење 50 см, Висина со наслон 95см, Седиште 52 x 52 см, Вкупна ширина 75 см
Двосед: Висина на седење 50 см, Висина со наслон 95см, Седиште 130 x 52 см, Вкупна ширина 140 см

HQPETEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×