13 %
Заштеда 3490 ден

Летна Гарнитура – MERAVIGLIOSO (сет 4)

25990 ден 22500 ден

Летна гарнитура од плетен ратан.

Нема на залиха

Опис

Гарнитура од пластичен плетен ратан – Meraviglioso

Сетот се состои од:
-Двосед
-Фотелји x 2
-Маса

Димензии:
Маса: Ширина 50 x 100 см, Висина 35 см
Фотелја: Висина на седење 43 см, Висина со наслон 77см, Седиште 54 x 54 см, Вкупна ширина 67 см
Двосед: Висина на седење 43 см, Висина со наслон 77см, Седиште 105 x 54 см, Вкупна ширина 118 см

Гарнитурата е изработена од високо квалитетен плетен ратан (HQPE Rattan) и калено стакло (Tempered Glass)

 

HQPETEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Летна Гарнитура – MERAVIGLIOSO (сет 4)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This