30

Гедора со Кутија (сет40)

Original price was: 550 ден.Current price is: 385 ден.

Ултра практична гарнитура гедора од 40 парчиња.

Нема на залиха

Опис

Ултра практиченен сет гедора во пластична кутија кој се состои од 40 делови.

Совршено за вашиот автомобил или дом. Сега конечно ќе ги имате сите броеви на клучеви.

Исклучително лесна за користење и поставување на додатоците и насадните клучеви..

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови.

А благодарение на пластичната кутија за чување, алатките секогаш ќе ви бидат организирани и на дофат.

 

  • СЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД:
  • 1 x Рачка Крцкалка со Механизам
  • 1 x Штрафцигер за насадни клучеви
  • 1 x Пластичен штитник
  • 1 x 1/4*3/8 Адаптер
  • 1 x 3/8*3 Наставак
  • 1 x Пластична кутија
  • 34 x Насадни клучеви ( 4,4.5,5,5.5,6,6.5,7,7.5,8,9,10,11,12,13MM:5/32,3/16,7/32,1/4,9/32,5/16,11/32,3/8,13/32,7/16,15/32,1/2,17/32,9/16”, 1/4,5/16,3/8”, 5/8”(16MM),15MM, 1/4*3/8)

 

Димензии на рачката:

Димензии на штрафцигерот за надградни клучеви:

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Димензии: 240x125x40mm
Материјал: Челик + Пластика

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This