Ѓезве (700мл)

450 ден

Шифра: ДФ-700 Категории: , , , Ознака:

Опис

Ѓезве со капацитет од 700мл

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This