Ѓезве сет 3

579 ден

Ѓезве

Шифра: ЅБ-440 Категории: , , Ознака:

Опис

Сет од 3 ѓезвиња со различни големини, изработени од високо квалитетен инокс, а рачките се изработени од бакалит.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This