2764-3galeri2
2764-3galeri2764-3

Голем Ѕиден часовник (50 см)

1120 ден

Голем ѕиден часовник со викторијански дизајн.

Шифра: 2764-3 Категории: , Ознаки: , ,

Опис на Производот

Кружен ѕиден часовник со рељефна декорација и викторијански дизајн.
Дијаметар 50 см

Додатни информации

Тежина 0.60 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Голем Ѕиден часовник (50 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest