20 %
Заштеда 190 ден
20 %
Заштеда 240 ден
20 %
ПОПУСТ 240 ден

Градинарски Додаток за Бормашина

760 ден960 ден

Иновативна градинарска алатка додаток за бормашина, идеална за правење дупки во земјата.

Достапна во 2 големини.

Опис

Секој кој што барем малку се има позанимавено со градинарство знае дека една од најнезгодните работи е правење на длабоки а тесни дупки за расадот.

Не ете 21 век си носи соодветни иновативни решенија.

Ви го претставуваме иновативниот градинарски додаток-алатка кој се поставува на бор машина.

Сега веќе правењето дупки за расадот во земјата нема да биде проблем.

Само го поставувате додатокот на вашата бор машина и дупката е совршено ископана за неколку секунди.

А прикладено е и за отстранување на билките натрапници од вашата бавча или градина. Или воопто за правење дупки во земјата, на пример ако сакате да поставите нова ограда и се мислите како ќе ги поставите колците еве идеално решение, алатката има безброј примени.

Алатката е изработена од квалитетен челик и е достапна во две различни должини:

Не чекајте и нарачајте веднаш, ова е тест производ и количините се строго ограничени.

Додатни информации

Должина

22cm, 45cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This