9 %
Заштеда 110 ден

Гранитна Тава (28 см)

1190 ден 1080 ден

Високо квалитетна нелеплива гранитна тава со силиконско бакалитна рачка.

Опис

Високо квалитетна гранитна тава со силиконско бакалитна рачка.
Гответе со задоволство, без да ви се лепи храната, и најважно од се здраво.
Оваа тава ги задоволува сите светски стандарди за здраво готвење, и е PFOA FREE, што значи дека не испушта перфлуорооктаноинска киселина додека го приготвувате јадењето (за разлика од обичните тави).
Слободно можеме да кажеме дека овaа е најквалитетна тава на пазарот.

tava-layers
Дијаметар – L: 28×5.5 см
Квалитет – Th: Aluminium – 4.00 mm
CBM: 0.008 m3
Тежина: 1.4 кг
tava-germanitium-pfoa-healty

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Гранитна Тава (28 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This