25

Хулахоп

750 ден

Професионален фитнес хулахоп, со структура во форма на федер.

Уште само 3 на залиха

Опис

Со кружни движења на овој пружинаст фитнес хулахоп, до убаво обликувани половини…

Со својот иновативен единствен дизајн и карактеристики овој производ ќе стане дел од Вашиот секојдневен тренинг.

Изработен од квалитетен АБС во комбинација со челик, ќе го користите повторно и повторно.


Федер Хула Хопот е мек, лесен и пренослив, не завзема многу простор и едноставно ќе се вклопи во Вашата домашна фитнес опрема.

Со овој Хула Хоп ќе согорите повеќе калории, и тоа во удобноста на вашиот дом.

Меката пружина со која е дизајниран Хула Хопот благо ја масира половината, стомакот, рацете, градите, половината и нозете, без болка.
Расклопив, лесен за носење и многу издржлив, лесен за инсталирање.

Димензии:
Должина: 140 см
Дијаметар 45см (во мирување) 55см при ротација

 

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This