25 %
Заштеда 165 ден

Игра – Ball Shoot

660 ден 495 ден

Игра кош со катапулти и топчиња.

Опис

Оваа прекрасна друштвена игра, е како здив на свеж воздух со кој ќе ги отргнете децата од таблетите и мобилните.

Целта на играта е едноставна, прво треба да се даде кош со топчињата преку еден од 3те катапулти кои се поставени на играчката.

Играта ќе донесе часови забава за целото семејство, победник е оној кој ќе постигне најмногу кошеви.

Одлично за развој на моторичките и когнитивни функции кај децата преку игра.

Може да ја играат, 2-3 играчи… А може и да се вежба сам.

 

Производот доаѓа со прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за импресивен подарок.

 

Не за препорачува за деца под 3 години, да се користи секогаш во присуство на родител/старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×