40 %
Заштеда 450 ден

Играчка 4 во 1 – Ball Shoot

1125 ден 675 ден

Прекрасен сет за играње кој се состои од 4 игри во 1

Опис

Оваа играчка претставува вистинска вредност за парите, бидејќи добивате 4 игри во едно.

Во сетот ги има следните игри:
-Фудбал
-Куглана
-Баскет
-Стрелиште

Сетот се состои од главна табла изработена од високо квалитетна АБС пластика, и додатни реквизити за секоја игра посебно.

Таблата е супер издржлива и вашето дете треба навистина да се потруди за да ја скрши.

Сетот доаѓа во прекрасно живописно и импресивно пакување што го прави и идеален за подарок.

 

Димензии на пакувањето: 48 x 28 x 7 см

Забелешка: Можно е да има благи варијации во комбинациите на боите за разлика од приложените фотографии.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×