30 %
Заштеда 210 ден

Играчка за Бања – Tub Party

700 ден 490 ден

Иновативна, водоотпорна играчка за бања.

Опис

Доколку сте од оние кои мака мачат да ги избањат децата еве го вистинското решение…

Водоотпорна играчка со вградени лед светилки кои приредуваат вистински светлечки претстави..

Вашето дете ќе ја обожава оваа Светлечка играчка. Ќе го претвори бањењето во едно одлично шоу. Идеална е за мали дечиња за да го засакаат бањењето и да уживаат во него. Исто така е идеален подарок за поголемите деца.

Со оваа Светлечка играчка за во бања можеби нема веднаш да го маѓепсате детето за веднаш да влезе во бањата, но со помош на неа родителите може да го охрабрат детето да го засакаат терминот за бањање.

Направена е од квалитетна издржлива пласитика, водоотпорна, работи на обични ААА батерии (не е вклучено во сетот) со долго трање на светилките. Не ви се потребни голем број на играчки за да го направете бањењето задоволство на вашето дете, доволно е само да ја вклучите светилката на оваа Светлечка играчка и кажете им збогум на траумите од бањање.


Може да го осветли вашиот базен или када и тоа и на дното и на површината светејќи во многу различни бои. Светлината ја проектира 360 степени во собата, покривајќи ги ѕидовите со боја и има смирувачки ефект како и фантастична подводна диско топка.
Има различни програми на светење и никогаш нема да ви здосади, и има опција да изберете каква програма сакате во зависност од вашето расположение. Навистина е забавно да ја гледате и може да уживате со часови. Може да ја користите за забави, во дневна соба, купатило, базен, бар, спа центар и.т.н.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×