30 %
Заштеда 330 ден

Играчка за бебе (61x56x46 см)

1100 ден 770 ден

Играчка за занимавање на бебе со 3 тропки.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-5451 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Играчка за занимавање и развој на кретивноста на најмалите.
Изработена од фина пластика, се прави јака конструкција, на која бебето може да закачува и откачува 3 различни тропки.

Карактеристики и Погодности:
-Одличен реквизит за забава и развој на когнитивните способности на вашето дете
-2 начини на користење: Лежење и играње, седење и играње (во зависност од возраста на бебето)
-Живописни бои, кои ја развиваат љубопитноста
-Развој на моториката и координација на очите со рацете со висечките играчки

Димензии: 61 x 56 x 46 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Играчка за бебе (61x56x46 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This