35 %
Заштеда 385 ден
TR-bebe-igracka
LO5451

Играчка за бебе (61x56x46 см)

1100 ден 715 ден

Играчка за занимавање на бебе со 3 тропки.

Шифра: ЛО-5451 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

Играчка за занимавање и развој на кретивноста на најмалите.
Изработена од фина пластика, се прави јака конструкција, на која бебето може да закачува и откачува 3 различни тропки.

Димензии: 61 x 56 x 46 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Играчка за бебе (61x56x46 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest