15 %
Заштеда 255 ден

Канцелариски стол 620 (Црн)

1700 ден 1445 ден

Канцелариски стол обложен со штоф.

Нема на залиха

Опис

Канцелариски метален стол обложен со црн штоф.

Спецификации и Димензии:

  • Висина: 82 см
  • Ширина: 53 см
  • Должина: 43 см
  • Висина на седење: 48 см
  • Носивост: до 150 Кг

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Канцелариски стол 620 (Црн)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This