Канта за отпадоци – Инокс (5л)

690 ден

Високо квалитетна канта/корпа за отпадоци.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетна канта/корпа за отпадоци изработена од инокс, со поклопец и механизам за отварање со нога.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This