Канта за отпадоци – Инокс (7л)

790 ден

Високо квалитетна канта/корпа за отпадоци.

Опис

Високо квалитетна канта/корпа за отпадоци изработена од инокс, со поклопец и механизам за отварање со нога.

Капацитет 7 литри
Висина 30 см
Дијаметар 20 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×