35 %
Заштеда 55 ден

Капачиња за Вентил на Гуми

155 ден 100 ден

Сет од 4 алуминиумски капачиња за вентил на автомобилски гуми.

Опис

Прекрасен сет од 4 високо квалитетни алуминиумски капачиња за вентилите на автомобилските гуми.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме… Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден сет од 4 капачиња.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×