Кенгур – Плиш (65x27x25см)

900 ден

Кенгур со кенгурче во стомакот, изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Прекрасен кенгур со машна околку вратот и кенгурче во стомакот.

Створено за гушкање и играње, со својата убавина кентурот секогаш остава впечаток.

Стилизирано во прекрасна комбинација на крем-кафеава боја со шарен шал.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

Димензии: 65x27x25см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×