Гел – Keracnyl Gel

730 ден

Керакнил пенлив гел со Миртацин® за кожа со акни.

Опис

Керакнил пенлив гел со Миртацин® за кожа со акни.

Нежно ја чисти и мие кожата со акни. Може да се користи за лице и тело. БЕЗ сапун.

Начин на употреба: Нанесете наутро и навечер на влажна кожа. Размачкајте, одмијте го со вода и исушете ја кожата. Во случај на контакт со очите, измијте со повеќе вода.

Хипоалерген. БЕЗ парабен. НЕ комедоген.

Pin It on Pinterest

Share This

×