Керамички кујнски сет (сет 6)

250 ден

Шифра: Б52805 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Керамички сет од 6 елементи, составено од:

– Сад за оцет

Сад за масло

Дозер за сол

Дозер за бибер

Дозер за зачини

Дрвена подлога (држач)

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Керамички кујнски сет (сет 6)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This