Керамика ламба (35см)

690 ден

Керамичка столна ламба

Шифра: 8253 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Столна ламба изработена од керамика со модерен дизајн.

Висина со абожур: 35см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Керамика ламба (35см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This