Керамика ламба (70см)

1090 ден

Керамика ламба

Шифра: Ц112П-1 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис

Украсна декоративна керамичка ламба.

Висина со абожур: 70 см

Додатни информации

Тежина 3.78 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Керамика ламба (70см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This