34 %
Попуст 100 ден

Сад за сапун (13см)

190 ден

Керамички дозер за течен сапун.

Опис

Дозерка за течен сапун, изработена од украсна глазирана керамика.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This