3A0028

Ангел украс (14см)

169 ден

Керамика украс

Шифра: 3А0028 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

Украс ангел изработен од полиестер. Истиот има дискретно вградена ЛЕД светилка за илуминирачки ефект.

 

Додатни информации

Тежина 0.15 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Ангел украс (14см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This