Украс Ангел (14см)

200 ден

Керамика украс

Шифра: 3А0028 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Украс ангел изработен од полиестер. Истиот има дискретно вградена ЛЕД светилка за илуминирачки ефект.

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Украс Ангел (14см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This