Пепеларник – Украсен (14см)

199 ден

Декоративен Пепеларник од Глазирана Керамика

Шифра: ХД10 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Декоративна и функционална пепељара изработена од глазирана керамика.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×