Порцеланска вазна (20см)

289 ден

Керамика вазна

Шифра: ХД05 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

 

Порцеланска вазна со фина декоративна глазура.

 

Висина: 20 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×