Кибла – Инокс (21см)

590 ден

Кибла изработена од најквалитетен инокс 18/10, за ладење шише.

Опис

Кибла изработена од најквалитетен инокс 18/10, за мраз и ладење шише.

Димензии:
Дијаметар 21 см
Висина 21 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кибла – Инокс (21см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This