41 %
Заштеда 1410 ден

Класик мемори перница

3400 ден 1990 ден

Класик мемори перница.

Шифра: Џ-0481 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Потонете во сон секоја ноќ со помош на ова перница! Оваа класична перница е направена за секој кој сака перници со класичен облик и истоврмено бара перница која се прилагодува на формата на вратот и главата.
Димензии 75 x 47cm

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Класик мемори перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X