41 %
Заштеда 1410 ден
Џ-Класик-Перница
1962646_804847626218039_1584351470839205119_n10983134_804847629551372_4033478520649944148_n11043010_804847662884702_3292407437477312320_n

Класик мемори перница

3400 ден 1990 ден

Класик мемори перница.

Шифра: Џ-0481 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

Потонете во сон секоја ноќ со помош на ова перница! Оваа класична перница е направена за секој кој сака перници со класичен облик и истоврмено бара перница која се прилагодува на формата на вратот и главата.
Димензии 75 x 47cm

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Класик мемори перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This