10 %
Заштеда 1000 ден

Клуб Маса – Марина

8990 ден

Високо квалитетена дрвена клуб маса со класичен дизајн.

Шифра: АЛ-КМ-марина Категории: , Ознаки: , , , , ,

Опис

Високо квалитетена модерна клуб маса. Со модерните контури на тестираниот класичен дизајн масата е многу практична за користење и може да се вклопи во било кој амбиент.

Изборот на најквалитетни материјали при изработката на оваа клуб маса гарантираат трајност за да можете да ја користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Плотната е изработена од високо квалитетен 18мм сјаен медиапан а рамката и ногарките се изработени од високо квалитетна масивна Македонска Бука.

 

Освен како на сликата масата може да ја нарачате во боја и материјал по ваш избор, консултирајте се со нашите оператори на 071 308 777 пред нарачка. Цената ќе остане иста.

Кликнете овде за да ги видите сите бои кои ги има на располагање.

 

Димензии:
Висина 45 см
Должина 119 см
Ширина 69 см

 

Произведено во Македонија.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This