35 %
Заштеда 135 ден

Комбиниран Штрафцигер со ЛЕД

385 ден 250 ден

Универзален комбиниран штрафцигер со вградени 8 додатоци и 6 ЛЕД светилки.

Опис

Исклучително практичен комбиниран штрафцигер со вградени ЛЕД светилки кој ќе го користите со задоволство во годините што доаѓаат.

Штрафцигерот има иновативен ергномомски дизајн, и може да се користи и како моќна ЛЕД светилка, А секој од додатоците си има свое место во телото и се става во функција со едноставно потеглување.

Со вградените 8 разични штрафцигери ќе може без проблем да ги завршите сите ситни поправки….

Исклучително лесно за користење идеално за ситни поправки и брзи фиксови. А благодарение на компактиниот ергономски дизајн, лесен за складирање и транспорт, секогаш ќе ви биде на дофат.

Материјал: Челик + Пластика

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×