Комбинирана Сушара

3990 ден

Иновативна високо квалитетна расклоплива подвижна сушара за спростирање алишта.

Опис

Високо квалитетна комбинирана сушара за спростирање алишта, со нов револуционерен дизајн.

Благодарение на тркалцата сушарата е подвижна и може да ја движите насекаде ни домот.

Сушарата лесно се склопува и расклопува, што ја прави идеална за чување и складирање кога не ја користите.

Димензии кога е склопена: 175 x 83 x 112 см
Димензии кога е расклопена: 55 x 13 x 110 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This