Машки тренерки – (Плаво/Меланш)

1770 ден

Исчисти

Опис

Комплет машки тренерки произведени во Македонија

Состав на материјал:

60% памук, 30% полиестер, 10% еластин

Цената е со бесплатна испорака до дома во Цела Македонија, со можност за замена (доколку не одговара големината)

Додатни информации

Големина

M, L, XL, XXL, XXXL

Боја

Темно Сива, Светло Сива

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This