30 %
Попуст 15 ден

Концентрат за Ветробранска Течност

35 ден

Шумлива таблета со концентрат за ветробранска течност која покрај што чисти го продолжува и животниот век на вашите бришачи.

Уште само 10 на залиха

Опис

Ви го претставуваме најновото Кинеско Чудо.

Шумлива таблета со концентрат за ветробранска течност која покрај тоа што чисти, го продолжува и животниот век на вашите бришачи.

Звучи навистина едноставно и генијално нели…

Една таблета се раствара во 4 литри вода.

А може да ставите и помалку доколку сакате појак концентрат, или доколку сакате убаво да ја освежите гумата на вашите бришачи.

Таблетата се раствара за 15-20 минути во зависност од квалитетот на водата, може дирекно да ја ставите во резервоарот за ветробранска течност, а може и претходно да ја растворите во некој сад.

Кога возите по лоши временски услови мора да бидете сигурни дека вашиот автомобил е подготвен за задачата. И најважниот дел од безбедното возење по неповолни временски услови е да можете да гледате јасно каде возите.

За да бидете сигурни, без разлика на времето дека имате совршен поглед преку стаклото на вашиот автомобил. Овој концентрат е вистинскиот одговор, нема повеќе удирање и мачкање.

Покрај за автомобилот може да ја користете и за сите други стаклени површини, може да си растворите една таблета во шише и да ја користите по потреба.

Важна Напомена: Да се чува вон дофат на деца.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This