25 %
Заштеда 170 ден
25 %
Заштеда 170 ден
25 %
Заштеда 170 ден
25 %
ПОПУСТ 170 ден

Коњче за Јавање (Повеќе Бои)

670 ден 500 ден

Играчка за јавање – коњче, изработена од дебела гума која се помпа.

Исчисти

Опис

Прекрасно којнче за јавање, изработено од дебела гума која се помпа.

Димензии: 50x56x30см

Достапно црвена, плава и зелена боја.

Додатни информации

Боја

Црвена, Зелена, Плава

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This