Корпа плетена (26.5см)

70 ден

Плетена корпа.

Шифра: 4170-1 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Плетена корпа од пластика со дијаметар 26.5 см.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×