Корпа од дрво (31см)

149 ден

Плетена корпа.

Шифра: Д836 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Корпа од дрво со дијаметар 31 см, погодна за овошје и декорација на трпезата.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×