33 %
Заштеда 110 ден

Корпа за Алишта

330 ден 220 ден

Ултра практична текстилна корпа за веш со рачки.

Нема на залиха

Опис

Модерна корпа со рачки за складирање валкани алишта, веш, итн…

Изработена од квалитетен текстилен материјал, прекрасен дизајн, ултра практично.
Ќе бидете пријатно изненадени колку многу алишта собира.

Димензии:
Висина 43 см
Дијаметар 37.5 см

 

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This