Корпа за Алишта – Flamingo

330 ден

Ултра практична правоаголна корпа за складирање веш и алишта со прекрасен дезен.

Нема на залиха

Опис

Модерна и ултра практична  корпа за веш со конструкција од метални шипки и прекрасен дезен. Идеална за складирање валкани алишта, веш, итн…

Благодарение на правоаголниот коцкест дизајн може да комбинирате две или повеќе корпи заедно.

Шипките се изработени од метал, спојките од пластика, а ткаенината е пластифицирана од надворешната страна и е водоотпорна..

Димензии:
Висина 55 см
Должина и Ширина 32 см

 

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This