Корпа за алишта (70х40см) повеќе дезени

Корпа за алишта од бамбус.

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Модерна корпа од бамбус за складирање валкани алишта, веш, итн…

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×