Кожна столна ламба (52 см)

1695 ден

Кожна столна ламба

Шифра: 15320 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Луксузна столна ламба изработена од кожа.

Димензии: 52 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кожна столна ламба (52 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This