25 %
Заштеда 150 ден

Кравичка за Јавање (зелена)

600 ден 450 ден

Играчка за јавање, изработена од дебела гума која се помпа.

Нема на залиха

Опис

Кравичка за јавање, изработена од дебела гума која се помпа.

Димензии: 50x56x30см

Достапно црвена, плава и зелена боја.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×