Кригла за пиво – 300cc

125 ден

Кригла за пиво.

Шифра: 55039 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Кригла за Пиво

 

Спецификации:

  • v: ~300 cc.
  • 10 US oz.
  • 10 1/2 UK oz.
  • h: 149 mm. 5 3/4”
  • t: 73 mm. 2 3/4”
  • d: 120 mm. 4 3/4”

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кригла за пиво – 300cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This