Кригла за Пиво – 395cc

125 ден

Кригла.

Шифра: 55299 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Високо квалитетна професионална Кригла за Пиво

 

Спецификации:

  • v:~395 cc.
  • 13 1/4 US oz.
  • 14 UK oz.
  • G*: 300 cc.
  • h: 135 mm. 5 1/4”
  • t: 77 mm. 3”
  • b: 77 mm. 3”
  • d: 115 mm. 4 2/4

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кригла за Пиво – 395cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This