Кригла за Пиво – 660cc

150 ден

Кригла.

Шифра: 55229 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Професионална Високо Квалитетна Кригла за Пиво.

Цената е за една кригла.

Спецификации:

  • v:~660 cc.
  • 22 US oz.
  • 23 1/4 UK oz.
  • G*: 500 cc.
  • h: 155 mm. 6”
  • t: 92 mm. 3 2/4
  • b: 92 mm. 3 2/4
  • d: 132 mm. 5 1/4”

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кригла за Пиво – 660cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This