Куче – Плиш (50x20x20см)

720 ден

Куче со љубовна порака, изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Прекрасно куче со капичка и љубовен натпис.

Створено за гушкање и играње, со својата убавина кучето секогаш остава впечаток.

Стилизирано во прекрасна комбинација на розева и бела боја.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

 

Димензии: 50x20x20см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×