20 %
Заштеда 2000 ден

Куфери – Tour Eiffel (Сет3)

9990 ден 7990 ден

Сет од 3 квалитетни сиви куфери изработени од флекси пластика со прекрасен дезен на Ајфеловата Кула.

Шифра: 9110 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Сет од 3 квалитетни куфери со прекрасен дезен, со тркалца и рачка, плус механизам со бројки за заклучување.

Тркалцата ротираат 360 степени, рачката има повеќе нивоа на подесување. Изработени од квалитетна флекси пластика. Кога не се користат за лесно чување куферите се собираат еден во друг.

Димензии:
Голем куфер
-Висина 75 см
-Ширина 47 см
-Длабочина 30 см

Среден Куфер
-Висина 65 см
-Ширина 40 см
-Длабочина 25 см

Мал Куфер
-Висина 55 см
-Ширина 35 см
-Длабочина 20 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×