Кујнски Прибор – Црпка

85 ден

Метална црпка за супа, манџа и чорба.

Опис

Метална кујнска црпка со пластифицирана рачка.

Димензии: 33 x 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This